Головна
 











Вівторок, 19.03.2024, 10.16.00



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Категорії розділу
ОГОЛОШЕННЯ
Нові проекти Гуляйпільської ЦБС
Плани заходів ЦБС
Заходи Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденко
З історії України
Заходи Гуляйпільської бібліотеки для дітей
Заходи ЦБС
125 річчя Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденко
Різне
Виставки
Гуляйполе - колиска степового краю
УВАГА! КОНКУРС!
День міста
Жінки Шевченка (Районна бібліотека для дітей)
Навіщо читати?
Т. Г. Шевченко
"Стань другом Бібліотеки"
9 травня
Виховання дітей
Діти України
Ван Гог
200 річчя Т.Г. Шевченка
5 причин піти у бібліотеку
Читати корисно!
Нетлінне слово Кобзаря
День партизанської Слави
Вшануймо і полеглих і живих
Тих днів не змовкне слава
Бабин яр
Книги

Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Добре
2. Непогано
3. Відмінно
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 5

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гуляйпільська централізована бібліотечна система була створена 1 січня 1978 року. В неї увійшло 2 районних бібліотеки для дорослих та дітей, 3 міських та 22 сільських бібліотек.

Незважаючи на всі негаразди, які відбувалися в країні, мережа бібліотек збереглася (не скоротилася) до цього часу.     

Щорічно бібліотеки системи відвідують більше  13 тис. користувачів, що складає майже 50 % охоплення населення нашого району.

Серед такої кількості користувачів 20% - це діти, 10 % - юнацтво.

 Читачам району щорічно видається понад 300 тисяч друкованих видань.

Серцевиною бібліотечної системи є районні бібліотеки: центральна районна бібліотека ім. В.Діденка та районна бібліотека для дітей. Вони є не лише методичним центром для міських та сільських філій, а й забезпечують життєдіяльність бібліотек системи, а саме відділ комплектування та обробки літератури, бібліографічний відділ, працівники яких забезпечують своєчасне надходження нової друкованої продукції до читачів району.

Говорячи про сільські бібліотеки, необхідно відзначити, що на території кожної сільської ради є бібліотека, яка  фактично є одним із культурних осередків на селі. Міське населення обслуговується не лише районними бібліотеками, їм у цьому допомагають міські бібліотеки, що розташовані у віддалених мікрорайонах міста.

Трудяться в бібліотеках системи 43 спеціаліста бібліотечної сфери, які працюють аби задовольнити наукові та культурні потреби громадян, забезпечити  нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, для одержання повного огляду інформації зі світового простору та для сприяння піднесенню інтелектуального рівня громади.

На сьогодні кожен бібліотекар прагне, щоб бібліотека була не лише методично – інформаційним центром, а й центром організації дозвілля та відпочинку читачів. Цьому сприяють постійні масові заходи, оформлення книжкових виставок та тематичних полиць, центрів регіональної інформації, та роботи клубів за інтересами. У своїй роботі ми намагаємося втілювати інноваційні форми роботи - йти в ногу з сучасністю.

Так ,наприклад,  ми є учасниками програми «Бібліоміст» для українських публічних бібліотек, започаткованою Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка дала можливість спробувати свої сили у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету»  і  отримати перемогу, в результаті якої до бібліотечної системи прибули 15 комп'ютерів разом із сучасним додатковим обладнанням. Завдяки цьому в 4 бібліотеках району відкрилися Центри вільного доступу до мережі Інтернет, що дало змогу вивести роботу бібліотечної системи на якісно новий рівень. З появою Інтернет – центрів  в бібліотеках суттєво збільшилася кількість користувачів, що, відповідно, позитивно вплинуло на імідж бібліотек.           


                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • ЗОУНБ









  • Copyright MyCorp © 2024
    Створити безкоштовний сайт на uCoz